درب و پنجره های جذاب با شیشه رنگی های زیبا

ساخت وبلاگ
چکیده : استفاده از شیشه رنگی در درب و پنجره های امروزی نیز امکان پذیر است و می تواند دکوراسیون منزل شما را ا... با عنوان : درب و پنجره های جذاب با شیشه رنگی های زیبا بخوانید :

استفاده از شیشه رنگی در درب و پنجره های امروزی نیز امکان پذیر است و می تواند دکوراسیون منزل شما را از این رو به آن رو کند.شیشه رنگی برای شما یادآور چه هستند؟ آیا شما هم با دیدن شیشه های رنگی و طرح دار به یاد پنجره های رنگی و پر نقش و نگار معماری ایرانی می افتید؟ پنجره هایی که در مساجد و خانه های کهن ایرانی به وفور دیده می شوند و هنگامی که خورشید بر آنها می تابد، نقشی از طرح و رنگ های خیره کننده را بر روی زمین می اندازند.شیشه رنگی طرح دار یک اثر هنری جذاب است. این شیشه ها به صورتی جادویی نور را از خود عبور می دهند. علاوه بر این شیشه های رنگی کاربری های بی شماری در خانه دارند. پنجره های ارسی دوست داشتنی ایرانی از گذشته نقش مهمی را در زیبایی معماری ایرانی داشته اند.در تصویر مسجد نصیرالملک شیراز نمونه ای از شیشه های رنگی را در پنجره ی ارسی که جزء جذابیت های منحصر به فرد معماری ایرانی است، به کار برده است.با استفاده از این شیشه های رنگی طرح دار در بالای درب ها، به رنگ سفید و بی روح دیوارها تنوع رنگی و زیبایی حیرت انگیزی ببخشید.پنجره با شیشه های رنگی برای حمام و سرویس های بهداشتی بسیار مناسب هستند، زیرا نور را عبور می دهند در عین حال حریم خصوصی این فضاها را نیز حفظ می کنند.به وسیله ی شیشه رنگی کانون توجه ایجاد کنید. موضوع مورد انتخاب شما برای پنجره هر چیزی که در تخیل شما می گنجد می تواند باشد. در این تصویر پنجره با شیشه رنگی و طرح دار، در عین حفظ حریم خصوصی، نور فیلتر شده ی زیبایی برای نشیمنگاه لب پنجره تأمین می کند. شیشه های رنگی در کنار حفظ امنیت و حریم، بسیار زیبا و کاربردی هستند. توجه کنید که رنگ سبز استفاده شده در شیشه ی پنجره در پرده نیز به کار رفته است.یکی از مشخصه های سبک کرفتزمن (پیشه وری) درب ورودی بزرگی است که در این تصویر با افزودن صحنه های زیبا با شیشه های رنگی، خیره کننده تر شده است. آنچه در تصویر می بینید یک استفاده ی کامل و درست از شیشه رنگی در سبک کرفتزمن است. شیشه رنگی همچنین می توانند با نورپردازی ترکیب شوند. درست همانطور که نور آفتاب رنگ های پنجره با شیشه رنگی را نورانی می کند، نور پس زمینه ی لامپ با شیشه ی رنگی نیز این ورودی را روشن کرده است.شیشه رنگی درون اتاق دوش و همچنین درب ورودی آن را ببینید. این یک ایده ی فوق العاده برای حمام های بزرگ به خصوص متناسب با سبک اسپانیایی یا سبک مدیترانه ای است. با زیبایی خیره کننده ای که شیشه رنگی ها در درب ها به وجود می آورند، نیازی به جزئیات متنوع دیگری برای اتاق ها نیست.  

شیشه رنگی

خدمات پس از فروش سامسونگدرب و پنجره upvc,درب و پنجره فلزی,درب و پنجره دوجداره,درب و پنجره آلومینیومی,درب و پنجره دوجداره upvc,درب و پنجره آهنی,درب و پنجره آلومینیوم,درب و پنجره های upvc,درب و پنجره پی وی سی,درب و پنجره upvc ویستابست,...
ما را در سایت خدمات پس از فروش سامسونگ دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : سه شنبه 4 آبان 1395 ساعت: 17:22